TOLGA AYKUTÜnal Aysal çok zeki adam, iş hayatındaki başarılarını boşa yapmamış, bu sezonda son cinliğini yapmaya çalıştı ama biz her şeylerine şüphe ile baktığımız için yemedik tabi ki. GS Başkanı, buna benzer cinlikleri Fatih Terim’den ve Mancini’den kurtulmak için de daha evvel yapmıştı ama bizi ilgilendirmeyen işler de sonsuz entrika serbest, ne de olsa kendi iç işleridir.

Basketbol şampiyonluk serisinde her iki takımda evlerindeki maçları hiç kaybetmediler, buradan yola çıkılarak istatistiki açıdan son maçı Fenerbahçe’nin alacağına garanti gözüyle bakıp, güvenlik ve federasyon çifte standart uyguluyor gibi bahanelerle maça çıkmamak dahiyane bir plan. Hem Fenerbahçe’nin şampiyonluğuna gölge düşür, hem biz sahadan çekilmesek yenerdik gibi işin ucunu açık bırak, hem de bir sonraki sezon için tüm federasyonu baskı altına al. Gerçekten dahiyane!

Abdi İpekçi’de maç sonrası skorbordda koyduk mu yazarken, ya da kendi yöneticin, Fenerbahçe’nin yöneticisini yumruklarken güvenlikten bahsetseydin daha inandırıcı olurdu. Fenerbahçe, son maç için biletleri satışa çıkardı, GS maça çıkmayacak diye kimse bilet almayıp, Ülker Arena’ya gitmez ve son anda GS maça çıkarsa da hiç şaşırmam bu arada. Ne de olsa dahiyane taktiklerde bir numaralar. :))

tolga.aykut@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz