SPOR TOTO SÜPER LİG ANADOLU TAKIMLARI

DENİZ KOYDUM ADINI

aydin bicerDENİZ KOYDUM ADINI   

Aferin çocuk sana. Küllerinden doğup var olmak böyle bir şey işte. Deniz Yılmaz’ın bu performansına en çok üzülen gol sıkıntısı çeken Trabzonspor olmuştur. Takıma katıldığı günden beri hem profesyonelliği hem de takıma olan katkısı takdire şayan.

bursa sivas 1Hep savunduğumuz şey, Bursaspor büyük takım ve şampiyon takıma da karakterli oyuncular gerekiyor. Hafta içi Milli takımlarında döktürüp burada yıldız edasıyla dolaşmakla olmuyor bu işler. Yedek kulübesine bakınca sinir katsayım yükseliyor. Bursaspor’un böyle bir lüksü yok. Sivas’ta ne istediğini bilen ve maçı kazanma arzusu had safhada olan ekip müsabakayı kazandı.

Ev sahibi Sivas’ın işi gerçekten çok zor. Bu saatten sonra düşme potasında ki takımların kendi sahasında kaybetme lüksleri yok. Sadece Atıf üzerine kurulmuş bir oyun kurgusu Yiğido ‘ları ligte bırakmaya yetmez!

bursa sivas 3Hamza hocayı tekrar tekrar tebrik ediyorum. Eğer önümüzde ki sezon bu cesur futbola bir de doğru transfer eklenirse başarı katlanarak devam eder. Ufak bir eleştiri de Harun’a. Kasımpaşa maçında kaleci talihsizliğidir olur dedik ama bu günde elinden kaçırdığı bir top var ki evlere şenlik. Sen bilirsin kaptan ! Kenarda Mert ellerini ovuşturarak bekliyor.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : aydin.bicer@abcspor.com

twitter : @aydinbicer1972