https://www.abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

İDDAA 2-4 EKİM HAFTA İÇİ KUPONU

Okunması Gerekenler

LIV SERIES, İLK BOMBA GOLFE ATILDI

LIV Series, İlk Bomba Golfe Atıldı Geçtiğimiz sezon Avrupa’nın önde gelen futbol kulüpleri hem pastadan yeterli payı almadıkları, hem de...

BKY İLE 7 SORU 7 CEVAP

* Fenerbahçe bu kadar sene beklemeye alışkın değil ve kulüp tarihinde bir rekor. Yeni sezon, yeni kan; Jorge Jesus.....

HAZIR MIYIZ?

2 tane ömür lazım derler; biri tecrübe elde etmek için, diğeri de edindiğin tecrübeyi kullanmak için. Ali Koç da bu...

ÇİFTE ŞANS, BU ORANLAR KAÇMAZ!

Ve yine AVRUPA haftası..Temsilcilerimizin maçları tabii ki ilk başta bizleri ilgilendiren kısmı ama öyle de maçlar var ki, hakikaten kaçmaz.

Bu arada yeri gelmişken yayın belirsizliğini bitiren ve takımlarımızın maçlarını her platformda şifresiz veren BEİNSPORTS<a teşekkürler.

Programda(yasal iddaa) dikkatimi çeken 02C (yani yenilmeze) açılan heyecan veren oranlar.. örneğin G.SARAY PORTO<da yenilmez 2.18, VALENCIA M.UNTD’a kaybetmez 1.95. özellikle her ortamda dediğim bir cümle var; 1.25-1.35 bunlara yüklü miktarda bahis yapılacağına, daha makul bütçelerle (örneğin 10 TL’ye 4 beraberlik bulmak) 1000 TL..

Kupon kurgulamak bence kazanmanın yarısı diyerek tahminlere geçelim.

748.Juventus-Young Boys.(1)..2.10..

İsviçre temsilcisine 2 handikap açılarak Juve galibiyeti (3 fark yapmak zorunda) 2.10’la cazibe merkezi haline getirilmiş. Ben Ronaldo olmasa da, arkadaşlarının üzmeyeceğini düşünüyorum.

749.AEK_BENFİCA..(2)..

ilk maçlardan sahadan sıfır çekerek ayrılan Yunan ve Portekiz temsilcilerinde, bir üst tur için tamam mı devam mı maçı. Tecrübe ve kalitesiyle Benfica 1.85’ten benim kuponun olmazsa olmazı.

753.MANCHESTER UTD-VALENCIA..(02 C)..

Adeta bir idam mahkumu gibi ip boynunda gezen Mourinho, özellikle PoGba ile girdiği polemiklerden çok yara aldı. Kupadan elenen, ligde kötü sonuçlar alan kırmızı şeytanlar, çıkışa geçen Valencia önünde. VALENCİA kaybetmez!.

760.PORTO-G.SARAY..(02C)..

Sabah uyandım,TRT SPOR’da Bahri Havadır, Fatih Doğan’ın programını izliyorum. Öyle bir Porto anlattıklar ki sanırsın NOU CAMP’a çıkıyoruz. Evet N diaye yok, Emre yok ama rakipte de ciddi eksikler var. Ben Terim’in “yenemezsen yenilme” felsefesiyle bir biçimde oyunu kitleyeceğini ve G.Saray ın kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

762.TOTTENHAM HTSPR-BARCELONA..(2)..

Herhalde 1.80 Barça galibiyeti yıllar sonra ilk kez oluyordur. Son 3 haftadır LA LIGA’da sıradışı sonuçlar alan Katalanların, bu tarz oyunlardaki başarısı ortada. Her ne kadar KANE ve arkadaşları formda olsa da, BARCA ve 1.80 benim için cazip.

758.B.DORTMUND-MONACO..(2-3 GOL)..

Geçen C.tesi Leverkusen deplasmanında inanılmaz bir geri dönüşe imza atan Sarı siyahlar, eski Monaco’yu mumla aratan rakibini yener. 1.25’ten Dortmund galibiyeti yerine, 2.05 ten 2-3 GOL daha cazip.

ALTIN KUPON

748(1)..749(2)..753(02Ç)..760..(02Ç)..762(2)..758(2-3 GOL)..

Toplam Oram: 61 katı

MENÜMÜZDEN diğer öneriler.(ŞEFİN TAVSİYESİ)

751.CSKA MOSKOVA-REAL MADRID(2-3 GOL)..

829.Basketbol.. FENERBAHÇE-ANADOLU EFES(1)..

167.ROSENBORG-LEIPZIG(2)..

163.FENERBAHÇE-SPARTAK TIRNAVA(02Ç)..

175 E FRANKFURT-LAZIO(0)..

177.KRASNODAR-SEVILLA(2)..

toplam oran.: 89 katı

Cuma günü yine bu sütunlarda buluşmak arzusuyla..

mail: iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

LIV SERIES, İLK BOMBA GOLFE ATILDI

LIV Series, İlk Bomba Golfe Atıldı Geçtiğimiz sezon Avrupa’nın önde gelen futbol kulüpleri hem pastadan yeterli payı almadıkları, hem de...

BKY İLE 7 SORU 7 CEVAP

* Fenerbahçe bu kadar sene beklemeye alışkın değil ve kulüp tarihinde bir rekor. Yeni sezon, yeni kan; Jorge Jesus.. Tecrübeli td FB'nin şampiyonluk özlemini...

HAZIR MIYIZ?

2 tane ömür lazım derler; biri tecrübe elde etmek için, diğeri de edindiğin tecrübeyi kullanmak için. Ali Koç da bu gerçeği tüm samimiyetiyle itiraf etti...

SKOR TUTMA SİSTEMLERİ ADİL Mİ?

Birey veya takım sporu olsun profesyonel sporlarda, taraflardan kimin kazandığını tespit etmek için çok çeşitli skor tutma yöntemleri bulunmakta. Oyunların tarihinde hangisinin nasıl, neden...

BU SEZON 2.’YİZ, PEKİ SENEYE?

Ligin ikinci devresi başladığında kendi sahasında Adana Demirspor'a yenilmiş, yenilirken de dağılmış paramparça bir Fenerbahçe vardı sahada. Rakibe direnç gösteremeyen, hem fiziksel hem de...

Benzer Konular