https://www.abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

İDDAA 25-27 EYLÜL HAFTA İÇİ KUPONU

Okunması Gerekenler

LIV SERIES, İLK BOMBA GOLFE ATILDI

LIV Series, İlk Bomba Golfe Atıldı Geçtiğimiz sezon Avrupa’nın önde gelen futbol kulüpleri hem pastadan yeterli payı almadıkları, hem de...

BKY İLE 7 SORU 7 CEVAP

* Fenerbahçe bu kadar sene beklemeye alışkın değil ve kulüp tarihinde bir rekor. Yeni sezon, yeni kan; Jorge Jesus.....

HAZIR MIYIZ?

2 tane ömür lazım derler; biri tecrübe elde etmek için, diğeri de edindiğin tecrübeyi kullanmak için. Ali Koç da bu...

Tekrar merhaba..

Hafta sonunun sürpriz sonuçları İDDAA’yı zengin etmiştir.

Tabii ki bizim de tahminler bazen şaşabiliyor ama TÜRKİYE’deki komik ötesi oranlar bizleri mecburen taraf bahisine yöneltiyor.

Diğer siteler ve ya gazeteler gibi KG VAR, 2.5 ÜSTÜ, ALTI ve ya ALT ÜST gibi 1,40 ya da 1.50’lik oranlar otomatik olarak sizleri 100 ya da üstü para basmaya mecbur kılıyor.

Bizim hedefimiz kuponunuza maksimum bir sigara parası yatırmanız ve cazip oranlar. Bu arada aynı zamanda G.saray maçlarını yorumluyoruz, AKHİSAR maçından sonra “nerede yazın” diye ti’ye alan bazı okuyucu dostlara da kısacası şunu söyliyerek maçlara geçelim (senden 48 saat sonra maç yapmış ve ligde henüz galibiyet alamamış bir takıma karşı) bu kadar kırılgan, bu kadar isteksiz bir oyunun nesini yorumlayayım!

454..FREIBURG-SCHALKE 04….

BUNDESLIGA’ya berbat başlasa da son 2 maç toparlamaya başlayan RUHR DERBY’lerinin başrol oyuncularından maviler yani SCHALKE’nin artık kazanma zamanı geldi.

617..LIVERPOOL-CHELSEA….

Premier ligin tozu dumana katan 6’da 6 ile KLOPP’un öğrencileri belli ki bu sezon yeniden YOU WILL NEVER WALK ALONE’u bizlere dinletecek. CHELSEA de çok istim üzerinde..

Rotasyon faktörünü de düşünerek, iki takımın eşitliği bozacağını düşünmüyorum.

634..SEVILLA-REAL MADRID….

LA LIGA’da hafta arasının en önemli maçı. Sezona kötü başlasa da geçen Perşembe ve Pazar aldığı spekülatif galibiyetlerle göz kamaştıran SEVILLA’nın, RONALDO’nun gidişinden sonra çok net bir oyun farkı ortaya koyamayan eflatun beyazlılar önünde maça hızlı girip devreyi önde kapatacağını düşünüyorum.

Oran çok cazip!

625..ATALANTA-TORINO….

Daha 1 ay önce ROMA deplasmanında izlediğim ATALANTA anormal inişlı çıkışlı sonuçlara imza atıyor.

Pazar günü GIUSEPPE MEAZZA stadında MİLAN’la 2-2 berabere kalan ATALANTA, savunma problemli TORINO’yu bence yenecektir.

618..NOTTINGHAM FOREST-STOKE CITY….

Çocukluğumuzun efsane takımlarının başında gelen Nottingham Forest, şimdilerde Premier ligin bir altı olan Championsship’de mücadele ediyor.

Lig kupasını bu sene çok önemseyen ve eski yıllara bir U dönüşü yapmak isteyen Ormancılar için iyi fırsat.

Formsuz STOKE’u yeneceklerdir. 2.10’dan kaçmaz!

663..SPAL 2013-SASSUOLO….

Perşembe yani 2 gün sonra bir arkadaşım arasa, beraberlik maçı lazım dese gözü kırpmadan bu maç derim. Hatta abartır, 1-1 biter diye de eklerim.

2 yeni sayılan SERIE A takımı, zaman zaman ilginç sonuçlar alsa da, ikisininde genlerinde fazlasıyla KATANAÇYO bulunuyor.

Uzatmayalım. Tahminim beraberlik.

ALTIN KUPON…454,, 617,, 634,, 625,, 618,, 663..

Toplam oran..264 katı 

Tüm ABCSPOR’culara bol şanslar..

Yazdığınız gibi gelsin diyerek, CUMA’ya kadar bize müsaade..

mail: iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

LIV SERIES, İLK BOMBA GOLFE ATILDI

LIV Series, İlk Bomba Golfe Atıldı Geçtiğimiz sezon Avrupa’nın önde gelen futbol kulüpleri hem pastadan yeterli payı almadıkları, hem de...

BKY İLE 7 SORU 7 CEVAP

* Fenerbahçe bu kadar sene beklemeye alışkın değil ve kulüp tarihinde bir rekor. Yeni sezon, yeni kan; Jorge Jesus.. Tecrübeli td FB'nin şampiyonluk özlemini...

HAZIR MIYIZ?

2 tane ömür lazım derler; biri tecrübe elde etmek için, diğeri de edindiğin tecrübeyi kullanmak için. Ali Koç da bu gerçeği tüm samimiyetiyle itiraf etti...

SKOR TUTMA SİSTEMLERİ ADİL Mİ?

Birey veya takım sporu olsun profesyonel sporlarda, taraflardan kimin kazandığını tespit etmek için çok çeşitli skor tutma yöntemleri bulunmakta. Oyunların tarihinde hangisinin nasıl, neden...

BU SEZON 2.’YİZ, PEKİ SENEYE?

Ligin ikinci devresi başladığında kendi sahasında Adana Demirspor'a yenilmiş, yenilirken de dağılmış paramparça bir Fenerbahçe vardı sahada. Rakibe direnç gösteremeyen, hem fiziksel hem de...

Benzer Konular