KASIMPAŞA MAÇI… SOYUNMA ODASI

Garip bir başlık değil mi, durup dururken. Ne alaka şimdi KASIMPAŞA maçı falan diyenleriniz olacaktır. Kısa ve net; bugünki bu saçma kadro revizyonunun temelinin atıldığı gündür 1-3 kaybedilen maç ve o gün yaşananlar..!

TARİH 6 MAYIS 2017 CUMARTESİ. Ligi ne acı ki 3.bitirebilmek açısından önemli bir maç. Henüz dakika 17.BRUMA nedensiz sebepsiz oyundan çıkıyor. Allah Allah bu işte bir gariplik var diyoruz ama maçın sonunda öğreniyoruz ki TUDOR MOURİNHO [Jose’den, orjinalinden özür dilerim] çizgide gitmediği ve kendisine hareket yaptığı için oyundan almış. Bruma eminim o gün kafasında ayrılığı netleştirdi. Ama bundan önemlis maç sonu. Hışımla odaya giren başkan ÖZBEK sağlam bir fırça atıyor tüm futbolculara ,odadan çıkıyor ve işte buraya dikkat. Takım kaptanları ve eskiler yani SNEİJDER , HAKAN BALTA, SABRİ, DE JONG hocaları TUDOR’a “siz dışarı çıkın biz biraz konuşucaz” diyorlar. [kaynak TÜM MEDYA]. Aynı 4.yıldız yolunda BAŞAKŞEHİR’e 0-4 kaybedilen maç sonu yaptıkları toplantı gibi…Ama bakın bugüne. İDAM EDİLENLERE..!

Gelelim son 3 aydır yaşananlara..Hala herkesle tartışırım RIEKERINK’in kalması durumunda ligi en kötü 2.bitirebileceğimiz yönünde. TUDOR’la oynanan 4 önemli ve büyük maç var.TRABZONSPOR’a [d]0-2, BAŞAKŞEHİR e[d]0-4, ve T.T ARENA’da BEŞİKTAŞ ve FENERBAHÇE’ye 0-1 lik yenilgiler. Bu göstergeler bile aslında bu sezona TUDOR’la başlanmaması yönünde bir ilahi işaretti ama ÖZBEK yönetimi kendi dediklerinin dışına çıkmayacak bir kişiyle devam kararı aldı.

SABRİ’ye teşekkür..Tamam doğru ama TARIK ÇAMDAL ve CAVANDA kampta..! Bir şans daha veriliyor. Hala düzgün bir sağbek yok ama sen öyle böyle aslan gibi bir arma aşığını ve EBOUE dışında bütün transferleri yedek oturtturmuş SABRİ’ye güle güle diyorsun! HAKAN BALTA’ya yapılanlar daha da çirkin.Ama başarılıysan cezalandırılırsın. Bu artık bu ülkenin bir realitesi. ERGİN ATAMAN’ın yollanma biçimi, SİNAN GÜLER’e resmen FENERBAHÇE DOĞUŞ’a GİT tarzı yaklaşımlar. ÖZBEK YÖNETİMİNİN ÖZETİ ASLINDA..!

HAMZA HAMZAOĞLU CİNAYETİ adında bir yazı yazmıştım 2 sene evvel, şimdilerde ise tüm bunlara WESLEY SNEIJDER’e yapılanlar ekleniyor. 4.5 yılda 33’lük HOLLANDA’lı yaşayan efsanenin yaşattıkları, markası, eldeki devam eden kontratı hiçe sayılarak, aslında taraftarlar cezalandırılıyor. Bakın buradan yazıyorum; SNEİJDER in gölgesi hermaç TT ARENA’da yaşar, en ufak bir olumsuz neticede bundan en çok BELHANDA olmak üzere hepiniz zarar görürsünüz.Yol yakınken Dünya markası SNEİJDER’ i kaybetmeyin.

2010 yılında BALLON D’OR adayı olan ve MESSİ’ye kaybeden bir adamdan bahsediyoruz. JUVENTUS’a karlar altında attığı gol, F.BAHÇE maçlarındaki unutulmaz sol-sağ köşe golleri, geçen sezonun bile ligde asist kralından bahsediyoruz. Geçmişte ALEX de SOUZA’ya yapılanlar bugün hala FENERBAHÇE’lilerin yüreğini burkan bir acı. SNEİJDER’i “EKİM AYINI GÖREMEYECEĞİNDEN emin olduğum” TUDOR’a FEDA ETMEYİN..!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz