AT YARIŞI mevcut şans oyunları içerisinde adrenalini en fazla salgılanan oyun herhalde..

10 kuruşa bile şansınızı deneyeceğiniz dünyanın hiçbiryerinde BAŞKA BİR OYUN YOK! Ama her zaman en güzeli az bütçelerle oynayıp büyük paralar kazanmak. Sonuçta her koşuyu SADECE bir at kazanıyor..

Bugünki ÌSTANBUL programı sezon Sonu olsa da birbirinden zevkli mücadelelere sahne olacak. Farklı bir isim olduğunu düşündüğüm Kurtel tayi LUCKY MOMENT benim bankomdur..

Günün yorumlarına gelince;

1.AYAK… Son yarışını kazanan GEZEGEN ile bu mesafede 1.18.96’sı olan CANA KIR arasında kıyasıya bir mücadele olmasını beklediğim altilinin ilk ayağında, MAVÌ BONCUK, AZELHAN ve GÖKDOĞAN sonrasında kuponlara ilave edilebilecek isimlerdir. Ya 10, 4 ya da 10,4,3,1,2..

2.AYAK… Sorunlarından dolayı ara ara koşabilen YÜREKKAYA ile istikrar abidesi BUZDENÌZÌ arasında ki kapışmadan, sonlarda sıkı gelecek BAYHAN istifade edebilir..

3.AYAK… Koştuğu tüm yarışlarında çok beğendiğim LUCKY MOMENT’i siz tilkikoliklere BANKO olarak öneriyorum! Profesyonel ve kalın kuponlarda ise, DARIN SULTAN, OĞLUM BERAT ve GÜNGÖR BABA değerlendirilebilir..

4.AYAK… Bir türlü kazanamayan ARMONİCA, ilk startı olumlu GRAND SHİNİNG kuponların olmazsa olmazı. Ama simitçi altılısı kuyruğuna girmeyelim diyenlere, illa da İCON yazın derim..

5.AYAK… Altılıyı patlatıp,uçarabilecekleri bir koşu. 3 ve yk ingilizlerin 1400 sentetik yarışında, bir süre ara verse de, acemi aprantisine rağmen SNOWANGO ilk atım. Bomboş koşan TURKİSH EMPİRE, son yarışına inanmadığım KARA ADİL, LABEZERİN, PARLERA kuponlarda mutlaka yazılmalı diyorum..

6.AYAK… Artık tırnağının ucuna gelen WİLL POWER bu koşuyu kazanamazsa burası da karışır! 9’u tek yazamazsanız, o zaman ALWAYS PRESİDENT, PANCAR,SALIDA ile OBİWAN’la burda Para beklenebilir..

GÜNÜN ALTILIŞI…(10.4.)/(12.11.7)/(10 TEK)/(5.2.7)/(1.10.6.5.4)/(9.6.5)..

BOL ŞANS..BURSA için son uyarılarımız..

8 koşulu programda altılı 13.30 da başlayacak. DELİCİHAN ve ÖVİRAPTOR, yani bu sene sıklaşan 7/7 çiftesi son 2 ayağa damgasını vurur diye düşünüyorum..

BURSA ÖZEL ALTILISI..(3,2,5,7)/(2,10.11.3.6)/(2,8,4,5)/(3,2,6,7,4)/(7 TEK)/(7 TEK)..

Çarşambaya görüşmek üzere..

istanbul.tilkisi@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz